„Opowieści meandryczne/Projekt KLASER"
zbiorowa wystawa fotografii natychmiastowej


16.03.2022 do 8.04.2022


Opowieści meandryczne


Autorzy:
Iwona Germanek
Dagmara Kasperczyk
Magdalena Wanat-Drobisz
Katarzyna Pawlikowska
Janusz Drobisz

„Opowieści meandryczne", to kolejna wystawa projektu KLASER prezentowana w przestrzeniach galerii Ciasnej w Jastrzębiu-Zdroju. Wykorzystując medium fotografii natychmiastowej, autorki i autorzy snują swoje opowieści o tematach (wbrew pozorom) nam bardzo bliskich. Przeczarowując mijane w biegu przestrzenie, splatają miejską tkankę z bijącym sercem człowieka, by w pewnym momencie zatrzymać się na krawędzi i spojrzeć na surrealistyczną rzeczywistość, która za chwilę zwali nam niebo na głowy.
Wtedy, jak w Cortazarowej „Grze w klasy", pozostanie nam tylko przeskoczyć na stronę
72...135...12...90...hop!


W związku z epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2) do odwołania wystawy będą się odbywały, zgodnie z harmonogramem, bez wernisaży i spotkań autorskich.
Wystawy będą otwarte dla odwiedzających zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi, ale wyłącznie pojedynczo i po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Grupowe zwiedzanie jest zawieszone do odwołania.

Prace wystawione w galerii można zobaczyć online na stronie galerii ciasna.dl.pl, a wirtualne zwiedzanie galerii jest dostępne na stronie Zonerama.

Katalog wystawy polski do pobrania i samodzielnego wydrukowania.
Katalogi w postaci wydruku czekają, jak zawsze, w galerii.Wystawy w Galerii „Ciasna” zrealizowano przy pomocy środków budżetowych Miasta Jastrzębie Zdrój.
powrót
Powrót na okładkę