„10 rysunków – wstęp do wystawy”
Magdaleny Puch-Podgórskiej


14.05.2020 do 12.06.2020


Autorka (skromnie) o sobie:

W 2002 r. obroniłam dyplom z rzeźby w pracowni prof. Jana Hermy na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.
Moja kariera to bycie mamą.
Rysuję kiedy mogę, a kiedy nie mogę, myślę co mogłabym narysować. To właśnie rysunek towarzyszy mi najczęściej, choć zdarzyło mi się „popełnić” również prace rzeźbiarskie, kilka obrazów i innych małych drobiazgów - prezentów.

Ze względu na obecne utrudnienia w korzystaniu z galerii, wystawa składa się z reprodukcji prac Autorki i będzie powtórzona w przyszłym roku, gdy zaistnieje już możliwość zorganizowania spotkania autorskiego i obejrzenia oryginałów!

W związku z epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2) do odwołania wystawy będą się odbywały, zgodnie z harmonogramem, bez wernisaży i spotkań autorskich.
Wystawy będą otwarte dla odwiedzających zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi, ale wyłącznie pojedynczo i po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Grupowe zwiedzanie jest zawieszone do odwołania.

Prace wystawione w galerii można zobaczyć online na stronie galerii ciasna.dl.pl, a wirtualne zwiedzanie galerii jest dostępne na stronie Zonerama.

Katalog wystawy do pobrania i samodzielnego wydrukowania.
Katalogi w postaci wydruku czekają, jak zawsze, w galerii.Wystawy w Galerii „Ciasna” zrealizowano przy pomocy środków budżetowych Miasta Jastrzębie Zdrój.
powrót
Powrót na okładkę